BORBOLTOST KERESÜNK

A BorPont minőségi borok, pálinkák, pezsgők és kézműves sörök értékesítésével foglalkozó vállalkozás immáron 23 éve. Bővítjük csapatunkat és részmunkaidőben, napi 6 órás munkavégzéssel keresünk Borboltos kollégát. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és a nettó fizetési igény megjelölésével a karrier@bor-pont.hu címre várjuk.

Mit csinál egy borboltos?

  • Üdvözli a vásárlókat, társalog, bort ajánl magyarul és angolul/németül
  • Rendelést vesz fel, számláz, e-maileket olvas, ügyeket intéz
  • Rendet tart, polcot tölt, bort pakol, árut rendel/átvesz
  • Megrendeléseket kiszállít

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Tudsz és akarsz is dolgozni
  • Segítő szándékú, mosolygós, barátságos személyiség vagy és szívesen kommunikálsz másokkal
  • Precíz vagy a munkában, és az eredményességet tartod szem előtt
  • Rendelkezel boros tudással, kíváncsi és alázatos vagy a szakmai fejlődésre
  • Empatikus személy vagy, aki figyel a vásárlókra, és kollégáira egyaránt.
  • Szeretsz, és tudsz is csapatban dolgozni, képes vagy azonosulni a termékeinkkel, értékeinkkel.
  • Igényes vagy a munkakörnyezetedre, ápolt és jól öltözött vagy
  • Szakmailag tájékozott vagy, figyelemmel kíséred a hazai borsajtót
  • Van B kategóriás jogosítványod és gépkocsi vezetői gyakorlatod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • WSET vagy borászati végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Győri vagy Győr környéki lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Tagja lehetsz egy eredmény orientált, dinamikus csapatnak.
  • Versenyképes fizetés
  • Kiszámítható előrelépési lehetőséget biztosítunk.
  • Rendszeresen részt vehetsz borbemutatókon, megismerkedhetsz országunk legjobb borászaival.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Részmunkaidő

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9022 Győr, Teleki László utca 42.

Bezárás